View Single Post
Staro 16.09.2023., 08:56   #5763
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova

Instaliraj joj samsung galeriju, simple as that. Ili bilo koju sličnu, a fala bogu ima ih na storeu. Od svega staviš gugl fotos koji je i meni retardiran i nelogičan a kamoli nekom u godinama.
Ne pada mi na pamet isprobavat appove nego ajmo rijesit to za svagda sa google photosom, al da slazem se da je grozan.


Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
2h d'kanja za što? Što nisi znao napravit backup starog fona na gugl i restoreat na novi.... SVE postavke se povuku kad radiš android-android prelaz, što ni približno nije slučaj ios-android, što sam radio staroj nekidan. Znači ios je toliko retardiran da niti viber ne možeš restoreat na novom android mobu, a kamoli šta drugo. Ni whatsapp. Jedino šta sam uspio povuć sa ajfona je imenik i galerija. Staramajka se brzo prilagodila nakon pet,šest ajfona za redom u ne znam ni ja koliko godina na android, al kažem, logika iosa je faking nelogična. Zaključaj sve i to je to.
Stavio da prebaci sve osim slika, onaj android transfer kad se prvi lut pali mob, pa je ispalo da vecina settings stvari je nova odnosno nije ista kao prije, a govorimo da MORA bit isto, o razmjestaju ikona, desktopu da ne pricam, nis nije prebacilo.

Al to me ne cudi jer znam od prije kad sam imao iste zahtjeve da je to sve samo ne jednostavno i lagano, cim je drugi proizvodjac androida stvari su zakurac
Naravno kasnije price mogo si vako mogo si nako, mogo si s ovim, alo ljudi pa ne trebam valjda diplomu iz nuklearne fizike da bi prebacio AS IS sa jednig na drugi android.


Logika iosa i transferi vibera i vacapa je zapravo drugaciji file system iosa i androida, zahvali se njima kaj to nisu rijesili na neki nacin. Ak bu se vracala na android isto je ceka.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote