View Single Post
Staro 04.09.2023., 14:47   #21
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 964
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Trenutno sam na Honor 90. Vidim da Honor još uvijek nije optimizirao dynamic refresh na svojim zaslonima. Moraš ga zakucati na 120Hz da bi dobio fluidnost. Naravno, utjecaj na bateriju je vjerojatno značajan. Istu stvar sam primijetio na Honor 70 kojeg sam isto imao, a čak i na Magic 5 Pro kojeg sam imao priliku isprobati. Tako da oni koji imaju dobre rezultate autonomije vjerojatno koriste bilo koji drugi mod osim 120Hz (dynamic, 90Hz ili 60Hz).

Druga negativna stvar je da je haptic još uvijek iza konkurencije. Honor 70 je imao užasan odaziv. U toj mjeri da sam isključio haptic gdje god sam mogao. 90 je nešto malo bolji, te sam isključio haptic samo na Gboard.

Kamera je baš 'hit or miss'. Trenutno sam još u fazi učenja kako izvući najbolje fotografije. Do sad imam odličnih, ali imam i promašaja relativno dosta. Boje su prilično nabrijane, pogotovo plava boja neba. Igram se sa uključivanjem i isključivanjem AI. Video se pokazao pristojan. Bolji nego na Honor 70.

Glavni plus mobitela je vrhunski zaslon. U ovom rangu cijene je definitivno najbolji što sam imao prilike vidjeti. Također, kad se fiksira na 120Hz mobitel je izuzetno fluidan.

Za sad toliko... Ako nekoga nešto interesira, slobodno pitajte.



kako se drži baterija ?
Colop je offline   Reply With Quote