View Single Post
Staro 03.09.2023., 07:43   #43904
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Našao sam u međuvremenu par stranica koje mogu spojiti gpx, ali ako ga onda ubacim u Garmin Connect, nije mi vidljiv više pod aktivnosti.





Vidiš, tog se nisam sjetio, pa nisam ni probao. Kad bih došao do kraja rute, završio bih aktivnost, ugasio Edge pa onda kad se krene dalje/nazad, pali i idemo ispočetka.



Jel mora biti cijelo vrijeme upaljen da ne prekine aktivnost?
Kad završi navigavanje, edge ti kaze "stigli ste do odredišta" ili kako več ... i to je to. Ti mozes nastaviti dalje aktivnost, ne moraš ju prekidati i spremati niti ce ju garmin zaustaviti i spermiti. Ne znam koji uređaja imaš, kod mene na e830 postoje 2 fizičke tipke na donjem vanjskom rubu. Lap i start\stop aktivnosti. Dok god ne stisneš start\stop i ne potvrdis spremanje, na postojeću aktivnost radiš šta te volja.

... Unutar aktivnosti koja traje ponovo Stisneš home/navigacija i čitaš novu stazu i tako možes bezbroj puta. S novim gpx-om uvijek gazis stari.
Edge ce te pitati sa potvrdis zamjenu gpx-a, a nakon toga da li zelis da te odvede do starta tog novog gpx-a. Ako znaš kako je posloženo to odbaci, ako ne, prihvati i deri dalje.
Taj dio oko navigacije je odlicno odrađen kod garmina.
Breveti su recimo uvijek tako posloženi. Budu u 5-15 gpx djelova (ovisno o dužini staze) ... organizator napravi gpx-ove od kontrolne tocke do kontrolne točke, a ti ih sebi učitavaš u garmina po redu kako vozis ...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 03.09.2023. u 07:56.
Ziiky je offline   Reply With Quote