View Single Post
Staro 30.08.2023., 10:12   #1169
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,859
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Pod uvjetom da ti žele poslati u RH.
Čim sam stavio lokacija HRV, odmah fuck off je bilo, i onda sam morao kupiti kod "nas" (Miele šalje pošiljku iz austrije) za 54 eura 4 kutije
Meni uredno salju, zadnje naruceno u proljece za tri domacinstva, visegodisnja zaliha vrecica i filtera da se ne moram vise zaj s tim.

Citiraj:
Autor bAKeth Pregled postova
U onom paketu što sam linkao se dobije 16 vrećica, 4 filtra motora i 4 filtra izlaznog zraka. Koliko vidim filteri potraju oko godinu dana što znači da sam s njima miran 4 godine.

A kakva je situacija s vrećicama? Znam da nije kod svakog isto, ali koliko otprilike vrećica potrošite mjesečno/godišnje?
Filter motora ti moze dugo trajati, to je grubi filter koji zaustavlja mrvice da ne udju u motor.

Filter izlaznog zraka imas dvije varijante - sa usisivacem ces dobiti pravi filter u plasticnom kucistu, on traje godinu dana (po speckama), a moze i duze. Usisavac izbaci "change filter" lampicu nakon xy sati rada pa se mozes voditi njom.

Druga varijanta filtera izlaznog zraka je taj tanki filter kojeg dobijes u paketu s vrecicama. Nemam pojma kako on radi i gdje se uglavi, nisam ga nikad koristio. I mene zanima kako to funkcionira. Taj filter meni osobno ne igra ulogu jer koristim hepa filter, a ovaj tanki izgleda kao "sos rjesenje dok ne kupim pravi filter".

Vrecice mi traju oko 3mj/kom, ovisi koliko i sto usisavas. Bacim je nakon oko 3mj jer se zasmrdi, a bude mi poluprazna. Nas tri domacinstva potrosimo u prosjeku 4-5 vrecica godisnje i racunam 1 izlazni filter godisnje (hepa i karbonski).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote