View Single Post
Staro 29.08.2023., 20:12   #126
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,325
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Moja ruka je dovoljno velika da mogu sa jednom s poda dignit kosarkasku loptu, znaci lopata. Ali ovaj svoj realme 6,5 s jednom rukom ne mogu dosegnut gornji lijevi kut, niti blizu, ako drzim mali prst dolje ko oslonac mobitela. Realme je sa jedinim downdateom koji sam instalirao makao one hand mode....

A u gornjem lijevom kutu cesto imamo nešto bitno(back tipka, meni i šta ja znan). Meni sestra isto ima P30 pa stvarno je gust za koristit. Zena i ja imamo pixel 7 i ovog realmea pa to su kapuletine i cigle. I iako i ja nosim naocale ne znaci mi puno tih po inča za vid

Zato bi i ja kompaktniji mob samo Zenfone mi je sa 800 eura malo preskup jos ja ocu 256gb verziju pa je to i 900... Uz malo i sproasto punjenje al to se da preživit ajde.
Nije tu problem samo dimenzija. Evo recimo koristim one velike foldere u 4x6. Na manjem ekranu puno zauzimaju, a ikone male. Na velikom je to ipak veće...Problem je i s Gboard, jer iako sam max povećao tipkovnicu, svejedno je sve sitno zbog dimenzija. Da ne pričamo da je veći ekran ugodniji u vodoravnom kad gledam neki film. A opet onda uzmem u ruku P30, lagan i ne osjetim ga u džepu. Savršen
locks je online   Reply With Quote