Tema: Automobili
View Single Post
Staro 25.08.2023., 15:51   #68807
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Ako netko ima Croatia osiguranje i njihovu aplikaciju, nemojte prijavljivati štetu preko aplikacije. Napravio sam prijavu, dobio povratnu informaciju da je prijava zaprimljena. Ispostavilo se da šteta uopće nije bila prijavljena. A za par dana istječe polica kaska.
Huxley je davno napisao: Znanost je toliko napredovala, da su svi bolesni.

A mi bi mogli reci IT zaglupljivanje je toliko napredovalo, da je puno stvari brze obaviti uzivo.

Ljudi zaboravljaju, da iza aplikacije i digitalnih prijava i dalje stoje humanoidi, koje iste moraju obraditi.

Recimo:

Fond za zastitu okolisa i energetsku ucinkovitost... kondenzacijski bojleri, sjeca se vecina. Ljudi koji su u Dubravi i Centru, susjedi i poznati, pola godine prije mene vec realizirali papire i slanje preko weba, neki, ni za godinu nisu dobili povrat. Otisao isti dan u Radnicku s papirima i jos backup na sticku. Udjem u sobu ovlastenog, a on mi pokazuje na racunalu tisuce predmeta za koje mu fali ljudi, da mogu uopce dnevno odraditi produktivnu kolicinu. S druge strane, puni stolovi papirnatih slanja. Dok pricamo, veli - dajte da odmah vidimo Vas predmet i za tjedan dana sam vec imao povrat sredstava

Neke stvari funkcioniraju dobro preko mreze, a neke su garancija za usporavanje.


...
Visage je offline   Reply With Quote