View Single Post
Staro 24.08.2023., 19:31   #51
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,014
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
nemogu lijevi miš nikako. nemam motoriku. trzavo, nikako.
marble mi je bio super u lijevoj ruci ali fali mi scroll. uzeo bi ga od doma ali znam da ću popizdit na skrol, a i ne nosi mi se u firmu nešto od doma.

do 100eur nemam neki izbor. ili onaj kensington, ili logi m570/ergo.
probao sam vertikalne miševe (to sad koristim na desnoj ruci) ali i dalje to mrda zglob.

Ja rokam bez problema i običnim mišem lijevom rukom
Što se tilče scrolla, mapira se kombinacija, ja imam na M570 back tipka + kuglica. Drži se back tipka i za to vrijeme imaš brzi skrol na kuglici i po horizontali i vertikali. Odlična kombinacija.
Jedva čekam isprobati ovaj kensington, taj ima skrol na kuglici, dok se vrti oko vertikalne osi. Nezgodno je kod kensingtona ako se prenosi na drugi komp ili laptop što mapiranje tipki je u softveru. dok recimo ovaj adesso sa slike gore mapiranje tipki pamti u epromu i nakon podešavanja ne treba poseban program/driver.



Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Za utjehu, iste boljke imaju i konkurenti, nazalost. Logitech zato ima jednu od najgalantnijih politika na temu reklamacije, posebno ako do danas nikad nisi od njih dobio zamjenu. 99% po novome, neces cak ni unifying stick morati slati, sve ce ti ostaviti, a ti ces dobiti potpuno novi M570. Ako nisi, kontaktiraj podrsku, stavi koju sliku, par jasnih recenica na temu, recimo, kako ti omroni rikavaju, te dobivas za par dana novog.

Meni M570 ima koma trzavu kuglu. Middle click ubija prst koliko je tvrd.



Citiraj:
Vidim da spominjes Elecoma, jos ih nisam prilike isprobati. Samo sam vidio u ducanu vani model Elecoma koji je navodio da moze i bezicno i zicno se spajat. Cinio mi se rasporedom napucanih gumbi, vise kao mis, manje kao trackball, ali samo okativno, nisam mogao probati.
Imao sam stariji Elecom XT3DRBK i bio je premali za moju ruku. Šteta jer je IMHO kvalitetniji od M570.



Citiraj:
Lijepo izgleda Adesso, jesi imao famozni problem, da iznenada gubi komunikaciju? ili je to kasnije popravljeno?
Ne, nisam to primijetio, ali nisam ga tako dugo imao, odbile me tvrde tipke.
Scroller mu je na nezgodnom mjestu i ne baš zupotrebljiv.
c-shadow je offline   Reply With Quote