View Single Post
Staro 23.08.2023., 10:14   #1472
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
A ako je zemljište voćnjak u katastru i po namjeni u prostornom planu nije građevinsko, onda ste u malom "problemu". Da bi Vam parcela ušla u građevinsko mora Vam se stavit u nekoj od sljedećih izmjeni planova. Izmjene nisu česte i još treba tražit na vrijeme prenamjenu i imati dosta sreće, ukratko zaboravite ako nemate neki interes.
Slažem se. Mi već 25 godina pokušavamo za svaku promjenu GUP-a uvesti da nam zemljište postane građevinsko i odbijaju nas. Dok velim, ostali su gradili kuće na istom zemljištu i namjeni. A vidimo po zadnjim člancima da je Medulin u Istri poznat po ovome.
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
@Vuco, ovo sto pitam je bas urbanizirano, sve po ps-u. Znam o cemu pricas Lijepe parcele, raste im i cijena/interes jer se suska o nekoj urbanizaciji tog dijela, a lokacija/pogled predivni. Imamo i tamo par komada zemlje, ulike i tako to. I rostilj kada se ogladni Svrati ponekad hehe
Zadnji puta kad sam bio u 5. mjesecu jedva sam našao parcelu, ne da je zarasla nego je valjda neko bilje otišlo 15m u zrak. Malčer ide redovito, ali to je nakon mjesec dana Amazona.

Javim se idući puta!
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote