View Single Post
Staro 21.08.2023., 23:00   #1366
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,956
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
to se meni pokazalo najboljim trenutno kada imamo toplinske valove a mi negdje na godisnjem. ili kada zaglavim negdje cijeli dan da ne dodjem u stan od 35 stupnjeva.
preko zime isto koristim da temp ne padne ispod odredjene temperature jer je lakse odrzavati temp nego dizati temp kad se ohladi stan kad se vratimo sa odmora
Da, to je to o cem i ja razmisljam s time da meni za zimu netreba jer se grijem na Circo Plinski bojler koji ima to sve preko svog Bosch CT200 termostata (od potrosne, paljenja/gasenja/ geo lokacije, senzora vanjske temp, google weather opcija, paljenje/gasenje tople vode/dezinfekcija kotla itd. itd.. stvarno ima hrpu funkcija i sve radi online naravno).

Ostaje onda samo ljeto i pretvaranje "dumb" klima u smart ..

Nego kakva je situacij u slucaju nestanka struje kad se struja vrati, dali mozes pristupiti kontrolama/programiranju kao i prije i sve i dalje radi ili se nesto poremeti posto se i WiFi resetirao (recimo meni jedan wifi uredjaj zna imat problem jer se router sporije boota od njega pa kad se on boota skuzi da WiFi neradi i odostane od prikljucivanja na WiFi tj. ostane offline i naranvo nemogu mu pristupit dok g ane upalim/ugasim nakon dolaska kuci)?

Recimo meni moja Toshiba (Inverter 4.6/5.1KW stara 16 godina) u slucaju da je nestalo struje nakon dolaska struje na prednjoj strani unutarnje jedinice blinka narandžasto da znam da ako sam nesto isprogramirao (tjedni pali-gasi tajmer recimo) to je poremeceno jer je nestalo struje u mjedjuvremenu.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote