View Single Post
Staro 19.08.2023., 19:25   #2834
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Masa ljudi, mene uključivo, je dobilo opomene za plaćanje računa koji im nikada nisu stigli.
Vecini telekoma je mokri san ukinuti tiskane racune. To sam vise put cuo, a prije 2-3 godine sjecam se kad mi je naprasno prestalo dolaziti od jednog. Zovem da vidim sto se desava, a zena odmah pokusava pretvoriti pricu u motivaciju da predjem na email primitke. Ne velim da stalno rade, ne velim da svi rade, ali su sigurno, tu i tamo, znali raditi s intencijom.

Nije li prosli mjesec zapocela nagradjaca A1 u kojem poklanjaju Twingo, samo da Coconut i ostali zaborave naturu? Nije li neobicno da im je toliko stalo, da poklanjaju vozilo?

Jasno, ne umanjuje ostale komunalije i njihovo kasnjenje. Meni s otoka, idu odvojene komunalije za dva objekta. Isti primatelj, isto mjesto, ali jedan dodje, drugog nema nekoliko mjeseci. Zovem pitam, vele sve smo poslali. Prijatelju iz ZG-a koji je u istom kvartu na otoku, njemu posta nije dostavila cak ni za pola ZG komunalija, a kamoli s mora. Nedostatak ljudi, konstantne rotacije postara, motiviranost nula, ocigledno recept za kaos racuna.

Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Nije ti ta situacija samo s postom. I sa masom drugih zanimanja, ugostiteljstvo prvenstveno. Nisu budale radit tu za crkavicu kad vise mogu zaradit u Austriji/Njemackoj.
Nije, ali je izrazito stetno u slucaju poste, gdje je neophodan kontinutet postara za normalnu i dnevnu isporuku u dijelu grada kojeg sluzbom pokriva.
...
Visage je offline   Reply With Quote