Citiraj:
Autor Mommistake
Sve ovisi o tome što je motivacija? Ako je novac, prestani, okreni se, traži dalje.
|
Ovo je poprilično jebačka izjava.
Ovo što pričaš o sastančenju, to je jedna SMIJURIJA. Ekipa trči iz sastanka u sastanak, sve za zapušu kako ne stižu ništa, jer su mnogo busy između nekoliko satnih napada cerekanja u raznim callovima da bi na kraju dana imali cca 0 linija bilješki. Pa koja je svrha sastanka ako ništa nisi pripremio i zabilježio? A kako ćeš bilo što i pripremiti ako ciljano ideš u 7 jednosatnih sastanaka dnevno. Takvo nešto bez pomoćnika jednostavno nije moguće.
I onda kada dođe vrijeme da se razvije ta nova funkcionalnost, developer dobije uputu u vidu jedne krnje rečenice. Dok je development završio nitko od ljudi u lancu nije u stanju u jednom paragrafu teksta objasniti što su to radili. koja je tome svrha i koja je bila namjera. Nedovršena funkcionalnost kao takva se ne prizanje. Podatkovni kaos se negira kao ljubavnica. A dokumentaciju da niti ne spominjem jer iste nema. U najboljem slučaju, tech writer može reverzno inženjerirati aplikaciju i tako dokumentirati to što je zaključio.
O uvlačenju klijentima u guzicu uopće neću trošiti tipkovnicu. Obećaj što god i onda prepusti nekome da se zajebava, to im je parola. Forwarduše su za tu ekipu carevi. Klijent mu je najbolji prijatelj dok drži figu u žepu i bezočno mu laže. A onaj tko mora sučeliti sve laži sa stvarnim svijetom, e taj je mučko đubro i neće da radi.
Citiraj:
Autor The Exiled
Tak da lijepo im se svima smijem direktno u lice, jer ne da su glupi, bahati i arogantni, nego su dno-dna koje ne bi trebalo pustiti da se bave ičim kaj radi na struju.
|
Kod mene, kada im se smijem u facu, se nafure. Vrijeđa ih što su njihovi relativno trivijalni problemi smiješni nekome, ali ih ne vrijeđa što su potpuno neizainteresirani za učenje niti itko to primjećuje. Management je previše zauzet izmišljanjem krilatica.