View Single Post
Staro 15.08.2023., 18:39   #186
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Prešao sam sa NP (1) na NP (2) prije par dana. Konačno sam jučer uspio prebaciti sve podatke i ostavio NP1 sa strane (on ide na reklamaciju jer od prvog dana je imao jedan bright pixel, nisam htio mijenjati do sada, nadam se novom primjerku).

Prvi utisci:
- sa prednje strane ih jedva razlikujem (kad je ekran ugašen). Desilo mi se da uzmem NP1 i odem od kuće i tek kasnije skužim da imam pogrešan mob.
- ekran je puno kvalitetniji od NP1
- Nothing zvukovi na NP2 su upola tiši od NP1, ne zvuče onako moćno, to mi ide na živce. Kad NP1 zazvoni odlaže cijela kuća, ovo jedva čujem u džepu. To mi je najveći minus do sada, nadam se da će to malo popeglati
- Nothing OS 2.0 je odličan, dobiva ga i NP1 krajem ovog mjeseca.
- Što se tiče brzine - ono za što ga ja koristim je identično brzo kao i NP1. Nikakve razlike nema.
- Kamere - još nisam istestirao pa ne bih o tome.
- Konačno mogu držati mob ramenom bez ruku a da se ne pali ekran. O tome sam rantao kad sam uzeo NP1, valjda su promijenili položaj proximity senzora, s obzirom da je kamera sada u sredini.
- Sve ostalo je kao da koristim NP1, dakle odlično.
- NP2 je narastao u visinu (volio bih da nije), ostale dimenzije su iste.
- Uglavnom, tko ima NP1 a ne koristi mob za igranje i slične pizdarije, isti je sasvim OK.

Mogu uzeti mob koji želim, što se tiče novaca. Zašto je NP moj izbor ?
1. Čist i fluidan Android OS
2. Monolitni UI, što se meni osobno sviđa
3. Redovite zakrpe i ispravke (meni osobno su zakrpali rijedak i specifičan bug vezano za manualno biranje mobilne mreže mjesec dana nakon moje prijave).
4. Korektna kamera
5. Solidne tehničke specke
6. "Nesvakidašnji" dizajn i brand kojeg nema svaka baba u kvartu - tipa Samsung, Apple, Xiaomi, itd.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote