View Single Post
Staro 08.08.2023., 20:14   #13905
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,031
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Meni je to došlo na SMS, ali je nejasno ukidaju li HBO općenito ili ga samo miču iz filmskog paketa.


EDIT
Ne bilo mi teško nazvao sam ih (jer je SMS nejasan) i HBO ide kao novi zasebni paket (HBO premium) koji će se moći dodatno uključiti i platiti naravno (kad će im biti dosta guljenja korisnika ) s tim da će korištenje HBO-a biti besplatno do 31.01.24. (ako sam ih dobro razumio),... i najbolje od svega je da tu obavijest šalju samo SMS-om ili e-mailom korisnicima, odnosno nema o tome nikakvih informacija na službenoj stranici,... stvarno transparentno poslovanje i usluga
Evo cijelog maila:

Poštovani,

obavještavamo Vas o promjenama vezanima uz kanale iz Vašeg TV paketa.

Od 21. kolovoza 2023. u Osnovni filmski i Dodatni filmski TV paket dodajemo nove vrhunske filmske TV kanale - Cinestar TV 2, Cinestar TV Fantasy, Cinestar TV Comedy & Family, FilmBox Premium i Good Times te 6.000 sati novog sadržaja u videoteku, koje možete gledati bez dodatne naknade.

Istovremeno, kanali HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax i Cinemax 2, kao i usluge HBO On Demand i HBO Max više neće biti dio Filmskog TV paketa na koji ste trenutačno pretplaćeni te će biti dostupni isključivo unutar HBO Premium paketa.

Kako bismo Vam osigurali najbolje korisničko iskustvo, u promotivnom razdoblju od 21. kolovoza 2023. do 31. siječnja 2024. godine bit će Vam automatski aktiviran HBO Premium paket te ćete i dalje moći uživati u svim HBO sadržajima bez dodatne naknade.

Ako ćete po isteku promotivnog razdoblja htjeti i dalje koristiti HBO Premium paket, moći ćete ga ponovno aktivirati putem TV sučelja, Moj A1 aplikacije ili pozivom Službi za korisnike na 0800 900 830.

Srdačno,
Vaš A1
Stipest je offline   Reply With Quote