Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 03.08.2023., 23:34   #4231
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Pisao sam o zvukovima par postova ranije, a detaljno malo više unatrag. Mitsubishi očito danas ništa ne valja. Montirano je sve super, plina ima, ali buka, modulacija, snaga, potrošnja na ekstremnim temp, aplikacija za mobitel,... ne valja. Preko 35°C umire s hlađenjem, a grijanje ispod 5°C ne radi, stalno ide u defrost. Mislio sam da je vanjska možda preopterećena, ali ne, jedna unutarnja od 3,5 kW radi sama na vanjskoj od 10 kW i opet nema snage. Moj cijeli set je iz Kine, Japan je vidjela kroz dalekozor.
Koliko vanjskih imas? Ili ako ima jednu, koliko tvoj model vanjske, moze gurati unutrasnjih zajedno 3 ili 5?

Lose za cuti, posebno u prijasnjim upisima za buku. Mitsubishi se tukao u finesama s Toshibom i ostalim imenima s vrha ponude, oko detalja, ali u tisini je uvijek za decibel bio tisi od ostalih.

Ostaje pitanje, zbog velikih ekonomskih nedaca u Japanu, jesu li oni poceli kombinirati dijelove drugih imena, ili je unutra stvarno Mitsubishi kompresor? Jer danas malo sto moze vise iznenaditi.


...
Visage je offline   Reply With Quote