View Single Post
Staro 02.08.2023., 13:42   #6456
chillout23
Your God is in your mind.
 
chillout23's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Planet Earth
Postovi: 604
Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Ako dobro razumijem, ubacio si novu eksternu bateriju i stavio nove windowse i sada ti prvo prazni eksternu bateriju?

Napisao sam da sam moguće bezveze kupovao novu...
Ali sad vidim da sam napisao da dam priliku bateriji...nisam dodao "STAROJ" bateriji
Nova je još zapakirana i sad mi ju je glupo otvarat jel sve radi zadovoljavajuće...
Interna je na 73% kapaciteta (to se sad ustabililo) i dosta brzo nju troši...sinoć ostavio lap na 25% (1:05h rada ostalo) i ugasio ga. Jutros upalio i odma mi bacio poruku "low battery" i ugasio se.
Dakle nevjerojatno...

Da, od kad sam stavio nove winse i sve je postalo stabilno - prvo prazni vanjsku stalno.

Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Malo sam čitao online i na ovo naletio: "The newer Thinkpads will first drain the battery that is in a better condition, even if by a fraction of wH. This is default behaviour and cannot be changed in BIOS or Vantage. "
Kad gledam to je točno prema mom laptopu, interna mi je na 20,65Wh ( full charge capacity ), eksterna 20,21Wh i prazni se prvo interna jer je u boljem stanju.
E u tom grmu onda leži zec...zato meni i je praznio kako koji dan...jel su obje divljale sa kapacitetima i baš su bile nestabilne, pa je po toj špranci radilo i pražnjenje..
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 je offline   Reply With Quote