View Single Post
Staro 01.08.2023., 11:55   #9765
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
Sviđa se meni štošta pa i svi nabrojani. ne trebam blagoslov,trebam savjet/insajderski info ... ne želim uzet nešto pa imati 100 sitnih problema jer nisam pitao. Znam ja otić u trgovinu i potrošit 900e... fora što neki imaju problema s grijanjem,neki s glichevima,neki s kamerom,neki sa zaslonom,itd.... Vidim da je xioami na glasu kao problematičan software, a gledajući slike i papir uzeo bih ga jučer još. Ako je s23 najispeglaniji onda je on nobrainer iako velim da mi nije napet(ne znam zašto). Teško je razlučiti čitajući internet, koliko su ti problemi kod pojedinog mobitela, stvarno problemi. No mrzim kad neka sitnica ubija doživljaj korištenja. Bitno je da se većina slaže da je s23 s najmanje mana... E sad ,hoću li uzeti njega za 850 il norda za 550 ili neki treći to moram sam odlučiti.

Poslano sa mog koristeći Tapatalk
Također sam mišljenja da je S23 najzaokruženiji generalno gledajući te dolazi s najispeglanijim softverom. Mobitel je kompaktan i unatoč tome ima odličnu bateriju ponajviše zahvaljujući štedljivom Snapdragonu i optimiziranom softveru... Kamere su mu standardno jako dobre u svim uvjetima osim ako slikaš nesto u pokretu (klasična boljka za Samsung, tu je Pixel bolji), ekran ne treba ni spominjati, stereo zvuk odličan, haptic engine rafiniran i dovoljno jak. No brainer definitivno ako je to ono što tražiš. S druge strane Nord 3 nisam imao prilike uživo testirati, no ako je suditi po prijašnjim modelima - trebao bi biti odličan mid-ranger s ispeglanim softverom. Osobno bi uzeo njega prije svih ostalih u toj klasi ponajviše zbog OxygenOS-a.
__________________
Sn4k3 je online   Reply With Quote