Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.07.2023., 09:40   #68139
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ne bas.

_SNIP_


- 4500€ BAFA
- 500€ Referal

= 38180€

Kako nisi up to date sa cijenama, tako nisi ni sa pricama o (ne)kvaliteti.

Berlin, Shangai i Texas rade vrhunske modele 3,X.
Nedavno je i Toyota izjavila da su opcinjeni nacinom i kvalitetom izrade.

https://thedriven.io/2023/03/01/toyo...s-ev-strategy/

Tko god dolazi iz VW, Skoda, Seat, low-mid Audi/BMW/MB, bit ce itekako zadovoljan materijalima, haptikom i kvalitetom izrade.
Ove godine sam vozio MB S450d, EQS SUV, EQS, te Maybach V12. Znam ponesto o kvaliteti interijera nakon 3000 km u tim autima.
Znam kako je voziti s cajgerima, gumbicima, HUDovima, ali kad sjednem nazad u svoj auto, ne fali mi nista od toga.

Nekima je spartanski interijer siromasan i prazan, nekome olaksanje nakon mase gumbica i sporih, lose izvedenih UI/UX na malim ekranima i 3 pozicije gdje mi je pokazano kad i kako skrenuti.
To je individualno. Na kraju svako svome.

To da elektricni auti ne odgovaraju tvom profilu i da mozes poklikati svakojake sluzbene, to je sasvim valjan razlog za voziti nesto drugo.

Meni je auto cisti appliance na kotacima.
Bitno mi je da je siguran, povoljan u koristenju, prostran i da nemam nikakve glavobolje kad ga vidim.
Uzeo sam Teslu jer vjerujem da je elektricna buducnost jedina odrziva za ovaj planet. Zato sto sam geek, a ne petrolhead. Glasao svojim novcem.

Netko drugi zeli Man-cave na kotacima sto je isto tako u redu.

Jedno ne iskljucuje drugo. Prijatelj iz mjesta pored ima Ferrari 355, Cupru 300, Fiestu XR (retro), sad slaze Lotusa, a daily mu je Tesla Model 3 s kojom je prezadovoljan.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR

Zadnje izmijenjeno od: CatKiller. 31.07.2023. u 09:50.
CatKiller je offline   Reply With Quote