View Single Post
Staro 27.07.2023., 01:18   #5639
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,590
pišem za prijatelja, prije mjesec dana je priključena optika u njegov haustor želja je bila trio paket sa 1gb brzinom uz premium opremu + mach,
brzine su u pravilu bile oko 500 i na 1 od 10 mjerenja do 600 žično i sve uz veliku nestabilnost znale su padat do 70,
nakon druge prijave kvara tehničar mu je rekao da mora zatvoriti kvar ali neka odmah drugi dan prijavi ponovno što je i učinio ponovno 2 izlaska tehničara,
nakraju su mu pustili paket sa brzinom 200 kao iz testnih razloga,brzina 200 je povremeno dolazila ali nestabilna,

u međuvremenu mu se susjed isto priključio na t-com optiku i isti problemi, donio je komp k meni da provjerimo da nije nešto sa kompom kod mene brzina 980,
posudio od susjeda novi laptop doma brzine iste kao i na njegovom računalu pričali su mu telefonski da će probat mjenjat portove dabi ja nakraju razgovarao sa čovjekom na centrali koji je rekao da vidi u izvještajima tehničara da nešto nije uredu i da cijelo vrijeme nisu ni dirnuli ništa na liniji i da od njih kao ide puni signal ali da će predati opet na terensku službu,

promjena i dalje nije bilo dva puta su još tehničari izlazili da bi ga danas nazvali i dosta bezobrazno zaprijetili raskidom ugovora,ako još jednom u 15 dana prijavi kvar,

problem je taj da ovako kako je sada internet je u većini dana beskoristan, vraćanje na adsl znači mizerne brzine i novi ugovor 2 godine,
a1 je optički kabel dopeljao u ulaz i stao, kad ih nazove već par mjeseci mu kažu do kraja mjeseca,

sad me zanima jeli imao tko sličnih problema i dali ih je uspio riješiti,i koliko se ima smisla žaliti preko hakoma ?
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 27.07.2023. u 10:52.
skalar je offline   Reply With Quote