View Single Post
Staro 24.07.2023., 13:21   #80
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Da, i izgleda da je tu blizu, unutar 1 godine neki procjenjuju, a moglo bi i prije sve ovisi o tome kada ce krenuti masovna odpustanja.

Samo za primjer.
Nikada nisam napisao niti slovo python coda. Onak generalno znam kako ti programi funkcioniraju pa znam, neznam ni sam kako, dok vidim kod odprilike razumijem odprilike sto se desava odprilike u codu. Drugim rijecima nemam pojma.

Eto, za 2 dana slozio website koji automatski procjenjuje cijenu top 100 cryptovaluta po marketcapu. To radi tako da sam istrenirao model, machine learning na povijesnom kretanju valuta, i sad na temelju toga se predvidja valuta. ovak na papiru to je jasno. Sam bez pomoci AI nikada nebi to mogao ni u snu napraviti. S Ai napravio u 3 dana, bilo je tu dubokoumnih razgovora, hahaha

Eto to je ejdan real life case kako ce programeri koji ne koriste AI brzo na burzu odnosno ni nece na burzu jer ih nitko ni nece htjetzaposlit. jer zamisli ako ja napravim site u pythonu od nule, koristeci Flask, gumicorn i sta ti ja znam sto sve ne za sto sam prvi put cuop prije 3 dana. Sto ce tek onda programeri raditi... mislim da znam sto rade, AI agente, zato i dolazi taj UBI ubrzanom posiljkom.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote