View Single Post
Staro 19.07.2023., 19:41   #12316
p0laris
Premium
 
p0laris's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb Hrvatska
Postovi: 91
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Nije to bug, Samsung te pin traži do nekog broja pogrešnih unosa, a nakon toga ima "obavezno hlađenje" od unosa lozinke. Mislim da nakon toga imaš još jedan ili svega nekoliko pokušaja prije nego ti blokira potpuno telefon.

Tebi očito stalno prepoznaje da pokušava otključati telefon. Nađi zašto to radi. Da li radi povećanja osjetljivosti ili zbog kaljenog stakla ili nečeg trećeg.

Edit: Moguće da će obrisati potpuno telefon samo ako si uključio tu mogućnost u postavkama (nakon 15 pokušaja).
Ne znam tocno.

Naslucujem da bi uzrok moglo biti bilo kakva poruka/obavijest koja ukljuci ekran. I onda krene kaos, stancaju se snimke zaslona, pozivanje sos broja, zilijun pokusaja otkljucavanja, cak se i bixby pokrece koji inace malo do nimalo koristim... Ali nisam 100% siguran da je bas to okidac
p0laris je offline   Reply With Quote