View Single Post
Staro 18.07.2023., 23:59   #3717
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
Preporuka za perac u rangu izmedju 150-300€? Namjena - pranje fasade, plocica, tu i tamo auto...ima dosta mahovine i prljavstine po fasadi od vode
isto tako moram ga nosit na 3.kat da bi oprao terasu tu i tamo


uzet ovako nesto ili jace? https://www.centar-tehnike.hr/visoko...roizvod-29512/
Kupio Parkside PHD 150 G4 u Lidla na akciji platio ga 900,00kn! Evo već preko 4 godine kod mene i prezadovoljan sam . Koristim ga za istu namjenu koju si naveo i još ga koristim za pranje grilja i vrata na kući . Zasad nikakvih problema s njim.
Radni tlak je 110 bara a max 150 . Automatski start/stop sustav, pali se na ručki pištolja. Garancija je 3 godine.
Prije toga sam imao Makitin ( platio sam 1900,00kn) i definitivno gori perač u životu nisam vidio . Slab radni pritisak, često bi znao zablokirati, nema prekidač na ručki , kratko visokotlačno crijevo..
Karchera K3 imam na vikendici i nije ni blizu ovom Parkside-u , al eto posluži.
Radio sam i sa K7 karcher-om , on je definitivno težak, nezgrapan, i ima prejak radni tlak, mislim da nije za ovu namjenu koju si naveo.

Moja preporuka ide za Parkside perač .

Za koji god da se odlučiš nemoj da ti radni tlak bude ispod 110 bara. A za Karchera kažu da je "mercedes" među peračima .
cako je offline   Reply With Quote