Tema: Automobili
View Single Post
Staro 10.07.2023., 08:23   #67867
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 343
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Kolege, vidim da ima i tu par vozača Kija, pa da pitam mišljenje o XCeed, Ceed SW i ProCeed, kakvi su generalno auti, ima nekih poznatih kvarova itd...? Nisam ljubitelj SUV-ova ni ostalih podvrsti ali od svih mi XCeed ima najljepšu liniju. Trenutno naći Ceed SW kod nas da ima neku konkretnu opremu je nemoguće, zato gledam i ProCeed, ne znam ako ima neke posebne razlike osim dizajna. U biti vrtim usporedbe CeedSW sa GT Line opremom i XCeed sa EX Way opremom, tu su negdje po cijeni, isto kao i ProCeed GT Line i XCeed EX Stream, gledam 1.5 benzinac sa manualcem, iako ni automatik ne bi odbio
Vozim Xceed model 2022 od siječnja 2022.g., 1.5 T-GDI, automatik, ex way oprema.
Nema nikakvih dječjih bolesti zasad, nadam se da ni neće ubuduće. Kvaliteta materijala je razinu iznad onoga što platiš, dizajn je naravno odličan (kako kome), po pitanju prostora je iznenađujuće odlična, izvana djeluje manje nego što u praksi je, drži cestu ko luda, ide odlično, troši malo, zasad samo riječi hvale imam.
Meni osobno je problem jedino što ima nisko sjedište, radi ulaska i izlaska iz auta, u razini prosječnog hatchbacka je sjedalo pozicionirano, što je odlično za vožnju, ali za nekog sa sjebanom kičmom i koljenom problem, zato i kontam je mijenjati za nešto višlje.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote