View Single Post
Staro 22.05.2023., 12:44   #247
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nažalost meni je taj madrac iz ergoactiva sigurno najlošiji na kojemu sam spavao. Imam njihov madrac i podnicu, plaćeno oko 7-8 tisuća sve. Nakon 3 mjeseca sam se probudio sa boli u kičmi koje se nisam do dan danas riješio, svako jutro to osjetim prvih par sekundi. Odem na more i naspavam se 2 tjedna ko beba. Odem u hotele na noć-dvije - sve super.

Žena je nakon 1,5 godine isto počela osjećati bolove u leđima. Iskreno, sad se selimo i jedva čekamo drugi madrac, koji god da je.

A kad se sjetim da sam na starom odspavao 6h i bio svjež, a na ovome 10h i nikako se dobiti. Baš kao nekad u studentskim danima kada sam spavao na kauču sa nadmadracem.
Isto iskustvo kao i Vuco... još mi je došao i savinut, u luk... jer ih frkaju, valjda prejako, a moj ima mini opruge, i takvi se ne bi smjeli frkati... a kako je moj madrac samo s jedne strane, nisam ga mogao okrenuti na drugu da se izravna... uglavnom, podosta nezadovoljan.

za sad najbolji madrac koji sam kupio je u Emmezeti. Black Silver Plus tako nešto, 200x90 je koštao 2000kn pred 5 godina, ali dan danas je odličan, i ostali koji su spavali na njemu kažu da im je odličan. Na žalost tog modela nemaju više, ne znam šta ga je zamjenilo, mogu saznati po etiketi koji je to proizvođač, pa da znate.
Elven je offline   Reply With Quote