View Single Post
Staro 05.05.2023., 09:27   #1746
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 650
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
mislim da ne dobijem TIDAL uz ovaj paket koji mi nude. danas sam ih zvao, radi se o top paketu kojeg dugogodišnjim korisnicima nude upola cijene za ugovor na 2 godine. TIDAL koliko vidim na njihovoj stranici ide uz Unlimited paket. ali svejedno, ponuda je dobra i mislim da ću ju prihvatiti, pogotovo jer nakon potrošenih 40gb po punoj brzini, mogu nastaviti koristiti spori internet.

p.s. pitao sam ih jel moguće da ponudu ostvari i neki od kolega sa foruma, rekli su da ponuda vrijedi samo za dugogodišnje korisnike tele2. ja sam korisnik preko 10 godina
Dobio si Top tarifu, a s njom i besplatan TIDAL na dvije godine (osim ako ga već prije nisi aktivirao). Uglavnom, nisi dobio nikakvu specijalnu Top tarifu nego onu koju dobivaju svi; samo s manjom cijenom. Tako da imaš i ti pravo na TIDAL.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Ta 55kn tarifa je OK, jedino što je signal kriminalan, tako da treba tražiti neko drugo riješenje.
Telemach ima pokrivenost kao i HT. Doslovno ako ostaneš bez Telemach signala, mobitel se automatski spaja na HT signal i s njega normalno koristiš usluge. Čak su nedavno i dobili nagradu OpenSignala da su bolji od konkurencije u tom pitanju.
Marko :) je offline   Reply With Quote