Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 14.04.2023., 14:07   #3257
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Microsoft srurface EarBuds. Vrijede 50€ koliko sam ih platio. Preko 50€ ne vrijede jer imaju slican zvuk kao i npr soundpeats i slicno u istom cjenovnom rangu. Jedini plus je sto se moze malo nastimati EQ I veliki plus za volume control. Kvalitetno solidan zvuk, default krivulja je ok slozena pa ne treba cackat puno osom za ljubitelje baseva jer nije bas nesto, dobra baterija, na uho sjedne ali treba malo nastimavati tj okretati. Vrijede mozda malo vise jer su microsoft pa vjerojatno nece brzo crknuti kao neki kinezi do 50€ (kod nas). Ne mogu ih usporediti s drugim budsima jer su ove sluske poluotvorenog tipa, niti su podsi niti budsi. Vjerojatno s drugim budsima se dobiju bolji basevi ali i udju dublje u uho radi gumica a to nekome smeta.
Jesi li ih mozda koristio u Microsoft Teamsu?
Ili opcenito kakav im je mikrofon za pozive s mobitela/za sastanke?

Ja sam ih isto uzeo u sklopu te akcije(SD), ali su mi poslali neispravne(budsi se ne pune u kutijici i uvijek su na 0% baterije).. pa da znam dali da trazim nove ili povrat love. Uzeo sam ih prvenstveno zbog mikrofona i te navodne integracije s Microsoftovim sw produktima
FerrZG je offline   Reply With Quote