View Single Post
Staro 08.04.2023., 08:02   #244
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 620
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
Hvala što ste me odgovorili od jyska.

Danas idem pogledati malo IKEA modele, nadam se kroz tjedan dana i Bernarda, baš je hvale.

Našao sam u primi odličan madrac (Nova Lux), poprilično je skup a garancija je mizerna, što me odbilo iz razloga što je velik novac a garancija samo 2 godine.
Imam i iz bernarde i iz ikee madrace
Bernardu sam uzeo Wellnes imam ga oko 5 godina. Volim tvrđe madrace i meni je odličan. Na prvu se čini pretvrd no brzo sam se navikao i ne bi se mijenjao za ni jedan drugi. Bitno mi je bilo da ima džepičaste opruge i da se neće ulegnuti kroz kratko vrijeme i bogme drži odlično. Prije sam imao od perfecte, tadašnji drugi najbolji model, isto džepičasti, i bio je osjetno mekši od ove bernarde ali se i jako ulegao kroz 7 godina. Definitivno mi je bernarda bolja. Još ću kupiti nadmadrac od memory pjene i tad će to biti uber

U ikeji sam kupio za klince isto džepičasti osnovni model, nisam siguran ime. Mekši je od bernarde na način da je "federastiji", onako lakše te odbije, ali i značajno jeftiniji. Klici kažu da je njima odličan. Nisam spavao na njemu pa ne znam kakav je u usporedbi
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote