View Single Post
Staro 06.04.2023., 14:26   #2481
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Danas me izdalo ovo smeće od G402. Počeo je lijevi klik gubiti kontakt i baš moraš solidno pritisnuti kod draganja inače dobiješ dvoklik. Nije da sam ga kratko koristio, prošlo je tu nešto godina ali jebomupasmater.

Izvadim danas iz ladice stari MX518. Nisam siguran kada sam kupio ovo čudo, vjerojatno negdje oko 2010te, pojma nemam kada je to bilo. Na kraju sam ga bio zamijenio sa G402 zato jer sam imao osjećaj kako je lijevom kliku dolazio kraj pošto je počelo lagano krckanje unutra. Da bih ga godinama kasnije koristio u uredu a krckanje je nestalo. Je li moguće da se miš sam zaliječio

I sada ga izvadim iz ladice i dalje radi pouzdanije od ovog smrada kojim sa ga kao zamijenio. Smrada koji je škripao prvih 6 mjeseci. Ne stalno nego samo kod klikanja.

Ovo je moja službena i javna isprika upućena MX518 kojeg sam mislio zamijeniti inferiornim proizvodom. Planiram kupiti MX Master 3s, ovaj stari frajer ide natrag u ladicu a G402 na otpad, gdje mu je i mjesto.
Apsolutno suosjecam, meni je G502 ljevi klik otkazao vrlo brzo nakon garancije. Izvukao sam iz ladice G5 iz 2006 godine koji je prezivio diablo 1 i diablo 2 i radi ko zmaj. Tako da odustajem od tog smeća i poluproizvoda. Probat cu sa razerom, nadam se da je kvalitetniji brend od logitecha

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 06.04.2023. u 15:46.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote