View Single Post
Staro 04.04.2023., 18:56   #6244
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,822
Kakva huda mašina calypso... Kak to da uzimaš takve prijenosne workstatione pored normalnog piceka? Trebaš snagu on-the-go, nemaš mjesta za stolom?

--

Moj dragi X60s sam ponovo ovih dana koristio više puta, imam neku dijagnostiku za auto na njemu, pa sam ga ponio doma da prebacim neke screenshote.

Nevjerojatno je kak je izdržljiv, čak i zamjenska baterija stara sad već 5 godina traje po 5h+. Zato sam ga na faksu onomad bio kupio

Specke više ne znam napamet, ali znam da core (non 2) duo veselo šamara winxp 32bit na SSDu i da mu neadresirana razlika do 4GB rama uopće ne smeta

Otkad ga imam sam imao probleme s WLAN karticom, ali unazad koju godinu gubi vezu ili se neće spojiti. Pošto ga niti ne spajam na internet, nije greda.

Ekran je blago reći katastrofa, kao i većina thinkpada u to vrijeme. Nadomiještali su to i više nego dovoljno izvanrednom tipkovnicom i kvalitetom obrade. Nemam nijedan dio na njemu da je slomljen.

Držim fige da drži i dalje dokle god će mi trebati danas 20 godina stari programi za dijagnostiku

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote