View Single Post
Staro 03.03.2023., 21:06   #11769
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,533
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Od čega ga štitiš sa ograničavanjem kapaciteta na 85%?

P.S. još uvijek nitko nije stavio jednu jedinu fotku uslikanu sa s23
Od degradacije baterije.

Iskreno, išao sam testirati i ostavio sam tako jer imam cca 7h SOTa sa tom opcijom uključenom. Na S22 nisam to imao jer je baterija bila kriminalna ali ovdje je skroz drugačija stvar. Ako dugoročno mogu napraviti nešto za zdravije baterije a da mi to ne utječe na svakodnevno korištenje i na performanse, zašto ne?

Pun internet je fotki ali okacim u skorije vrijeme.

EDIT:

Citiraj:
Autor locks Pregled postova
I ja čekam da neko pošteno kaže mane, a ne samo hvalisanja, nema bugova, savršena kamera, baterija, bla bla...
Gle, ne postoji savršeni smartphone. Kao ni savršena kamera na smartphonu. Da sad usporedis iPhone 14 Pro, Pixel 7 Pro, S23 seriju, Mate 50 Pro, Xiaomi 12 Pro i ostale high end klase sa top of the best kamerama svaki bi bio bolji odnosno losiji od drugih u različitim uvjetima za fotografiju. Sve se svodi kod smartphona na to da brzo izvadiš telefon, okines sliku i dobiješ najbolje šta se može.

Za sve ostalo tu je DSLR.

Za bateriju ti svi kažu da je vrhunska jer i je.

Procesor je najbolje što postoji za Android ( za sada ).

A software, opet kažem, nisam naišao na bugove. Ali niti jedan software nije imun na bugove. Bio on iOS ili Android.

__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19

Zadnje izmijenjeno od: QuidZz. 03.03.2023. u 21:14.
QuidZz je offline   Reply With Quote