View Single Post
Staro 01.03.2023., 20:38   #56
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,157
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nema pojma, nisam to nikad probao spojit .

Jendo vrijeme sam imao spojen USB i instlairan onaj APC PowerChute pa sam pratio potrosnju i slicno ali kad sam renovirao randu sobu nisam to nikad vise spojio/vratio a i placam struju kolko racun dodje pa mi nist ne znaci ta statistika

Mogu probat ustekat iz tog porta u switch i vidit jel se pojavi na mrezi ili ima neki softtware preko kojeg mislis da treba upravljati?
Ma pitam jer syno ima onaj snmp agent a preko snmp-a imam ja na windowsima winpower. Fora je sto pokusavam stvoriti naviku praznjenja baterija svaka tri mjeseca.

Navodno da baterije drasticno brze odu u ups-u ako se ne prazne nikada. Sada to radim tako da iskopcam usb od ups-a iz snyo, spojim na lap, posaljem ga na praznjenje i onda vratim kada dodje na 20%. Ali bilo bi lakse napraviti preko mreze jer mi taj winpower ima bas schedule za to. Dok god to radi preko mreze znaci da je "multi access". Moze mi biti syno nakacen i ja preko mreze. To mi je cilj. U firmi tako radimo ali treba mi neki kucni a da mrezna nije kao cijeli komp.

Probaj to spojiti na mrezu i vidi dali dobije IP. Ako dobije dobre sanse su da je SNMP iza.

Gledam tu, moglo bi to biti to. https://www.apc.com/ca/en/product/SM...id=23679172486
mann je offline   Reply With Quote