View Single Post
Staro 28.02.2023., 07:59   #18175
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 680
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Haha, proguglaj malo
Evo ti neki za pocetak:
- ne radi HBB kako treba i kako radi na C1 i starijim modelima. Recimo na NovaTV setnja po menijima je "neartikulirana"; na HTV1 ne prikazuje vijest, tj prikazuje ih ali ih nemoze reproducirat.., itd. (Btw, ovo nije samo do C2 modela, jer takav je identican i HBB na novom LG 55NANO763QA modelu)
- bilokakvo iskrenje u mrezi (recimo od ukljucivanja flekserice) poremeti/onemoguci Dolby Vision. Samo iskljucivanje iz zida ga povrati.
- ako imas ukljucenu opciju za Auto Level Audio, onda pri saltanju sa nekog prethodno ugasenog izvora na HDMI-u natrag na TV tuner ostaje bez tona. Rjesenje je ponovno ukljucivanje doticnog HDMI ulaza, pa ukljucivanje doticnog izvora. Nakon pojave tona, prekapcanje na tuner (koji sad ima ton) pa tek onda gasenje doticnog izvora na HDMI-u- ili kao uvjek iskljucivanje iz struje.
- problem sa prekapcanjem sa HDMI ulaza na kojeg je spojen novi Play Station ili X-Box na Home Screen sjebe potpuno OSD (on screen display) do nemogucnosti upravljanja ikonama. Slika s TV-a ili HDMI ulaza je pri tom OK. Jedino rjesenje kao i uvjek iskljucivanje iz struje na 1 minutu.
- itd, guglaj
Ovo po meni spada u "niche" kategoriju bugova, LOL. Ono, popis mi izgleda ko da se netko trudi dokazati da bugova ima.

C9 3 godine, C2 pol godine, nikad nikakvih problema. Ne kažem da je popis lažan ali ja nikad navedeno nisam osjetio. I da jesam, to su brijem tako rijetki scenariji da je to čisti non-issue.
vlatko27 je offline   Reply With Quote