View Single Post
Staro 25.02.2023., 16:44   #9506
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,263
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Mislio sam napraviti tranziciju na Mi 11,no vidim ima slucajeva da rikne maticna


https://www.gizmochina.com/2021/04/2...-motherboards/

Posto vecini istice jamstvo,jel to rijeseno kakvom revizijom da znam pogledati ?

Poslano sa mog 21081111RG koristeći Tapatalk
Nisam cuo za ovaj problem,koristio sam ga kratko i sve je bilo ok,zagrijavanje je jace izrazeno zbog snapdragon 888 chipseta,a posto je ovo jedan od prvih modela s tim procom hladjenje je izvedeno "ok" kasnije su u 11pro i ultri malo poradili na sustavu hladjenja,ali sve u svemu odlican mob sa velikim amoledom (kojem sam trebao napravit kalibraciju da mi odgovara toplina i boje,nakon toga odlican i podesiti dpi velicinu slova u developer setingu,nije mi odgovarala tvornicka) i obavezno gcam za kameru koji smanjiva shutter leg staviti,zvucnici su odlicni (harman kardon) bolji nego na z foldu 3 kojeg sad imam...vidim po oglasima se da naci za 2000kn,preporuka svakako

Gcam bi preporucio svima koji koriste Xiaomi mobitele bez obzira na model,drasticno smanjiva shutter lag sto znaci manje zamucenih fotografija pri brzim pokretima i slabijim svjetlosnim uslovima,probao i na X3 pro modelu,ogromna razlika...za video se drzati default aplikacije
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)

Zadnje izmijenjeno od: joolka. 25.02.2023. u 17:03.
joolka je offline   Reply With Quote