View Single Post
Staro 24.02.2023., 14:48   #11691
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 8,313
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
I ne restorati postavke moba sa drugog uredjaja, bilo kroz google backup ili samsung cloud. Autor se nije izjasnio je li ili nije restorao postavke, a na sto je kolega posumnjao:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3661020
Jesam, bio sam koristio smart switch za prebacit sve sa starog moba.
Međutim jučer sam napravio reset settingsa, pa nije pomoglo, a kao trebalo je.
Tri solucije idu, ovim redom: 1) factory reset, 2) remote assistance (ovi iz Samsunga se spoje na mob) i ako sve to ne uspije onda 3) reklamacija.

Btw.
Šta se tiče baterije...dobra je tek sada kada sam vratio rezoluciju na 1080p, isključio 120Hz i stavio Performance Profile na "light".
Toliko o iskrenosti reviewera koji su je hvalili u početku. Možda je i njima bila dobra, ali nisu rekli sa kojim postavkama.


Uglavnom, kada sam koristio mob sa full potencijalom i uključenim svim opcijama, dan bi završio sa 20-30% baterije i ~5.5h SOT-a.
Kako vi dobijete 8h, a da su vam sve opcije stavljene na max, ne znam.
Neo-ST je offline   Reply With Quote