Tema: Automobili
View Single Post
Staro 07.02.2023., 22:33   #65836
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kaj da vam velim osim da čitajući ova zadnja događanja i sad i ovu kolumnu, neg da se - slažem. O normalnim vozačima BMW-a ne čitaš u novinama ili na portalima.
Mogu samo reci da se gnusam "N1" autora i njegove kronologije pisanja za najboljeg ponudjaca. I sam sam nedavno u temi povezao 90-te, kamatare i sve sto je islo uz Bebu, no bez patoloske mrznje koja krasi prvoga, uz sve HR.

Stvar je jednostavna. Beba je oduvijek bila najsportskiji od Germana, posebno po svim konkurentima trojke, uvijek najsportskiji realizacijom. Njemacka bliskost poimanja uspjeha, nekadasnjeg monetarnog standarda racunanja, prepisivanja zakona 90-tih, prije zatvaranja poglavlja 21., sve je utkano u postovanje prema modelu.

Za veliki broj ljudi beba je standardni izbor za pojavnost,uspjeh, ali i znanje da vozi krasno. Za vecinu je i pojavom najsnazniji od njemaca, te hoces-neces, najpozeljniji iz oaze ekonomskog ideala usporedbe.

70-tih je povratak u selo ili manje sredine, nakon povratka iz rada u inozemstvu, bez automobila, znacilo da si propao, da nisi nista ostvario. Povratak u Mercedesu je bio pecat, da se vratio covjek koji je nesto ostvario, koji je osim novca koji je donio obitelji/rodbini, automatski sjajio postignucem.

Nije BMW kriv sto je dobar, nije on zadao ni kontrolirao te osjecaje

Tako da normalni ljudi, vozaci, pa i prijatelji koji voze BMW, nisu ikad time trebali biti optereceni.

Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Nakon godinu i pol mogu reci da smo svi zadovoljni sa xc40. Ja sa solidnim motorom koji težinu auta i nas tri u njemu dobro hendla u gradu i na putu na more, dobrom potrošnjom 7.8l, a pogotovo sa konforom i izolacijom unutrašnjosti. Žena sa izgledom gansterskog automobila te si umišljajući da je mafija pa ju zato ljudi autima izbjegavaju a ne da je to vezano uz njene vozne sposobnosti . A limačica je vljada isto sretna smo to još nezna reći.
Elvis,

cestitam na inzistiranju na manualcu! Mada si s modelom, imao i vise nego dosta motivacije da odes na automatiku, ali nisi.

Bravo i nadam se da ce te dugo sluziti. Jesu li tvom modelu dali od vece brace, dozivanje glasom klime i temperature? Opcijom ili u opremi koju si dobio?


.
Visage je offline   Reply With Quote