View Single Post
Staro 03.01.2023., 20:43   #655
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,013
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
nhf ali živiš u nekom onda svom balonu i super je to sa karticom sve i ja bi ali neide.

npr. dns su u primarnom centru u ne malom gradu svaki bankomat izbacili van upotrebe samo otp radi.(ali nije dugo traja)
Konzumu istog centra cujem ne zele vracat eure ako platiš kunama itd..
Ljudi su isto nemarni to isto stoji moglo se to ranije izmjenit a i ljudima su mirovine dns pa mi se cini i da je to jedan od razloga gužvi ...
Ali da keš netriba triba itekako


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Samo sam podijelio svoje iskustvo. Ne mislim da ne treba uopće i vjerujem da postoje situacije gdje treba keš. Ali isto tako mislim da malo previše drame ljudi.
Plus, sve se znalo mjesecima unaprijed, moglo se podići parsto kn i parsto € i stavit u štek




Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Koliki vam je sad limit za plaćanje karticom? Cura je plaćala 40e i nije tražilo pin. Prije ju je mislim iznad 100 tražilo
Povećano je to još od kako je počela korona, samo nemaju sve trgovine isti limit. Negdje moram ukucavat iznad 200 a negdje sam znao i za 350 uzet.


Citiraj:
Autor Raven_1 Pregled postova
Dugo je limit bio 250kn, a sada je povećan na 40 eura. Mislim da svaka 5. transakcija traži pin, ako su recimo 4 ispod 40 eura.


Ovo nisam znao da svakih x traži pin bez obzira što su male. Nisam obraćao pažnju.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote