Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.12.2022., 20:27   #64978
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Eh da, veli mi lakirer neki dan, nakon sto mi je remekdjelo napravio od restauracije plasticnog varenja/obrade te nekog procesa, s poli~fiber nesto (valjda) kojeg ne znam ni izgovoriti. Da odnedavno, za svaki zavrseni posao, dajes mu punomoc, da moze s HANFA-om izganjati isplatu. Veli da su svi usli (vecina obrta) u zajednicki pothvat, u koji su usli i najveca imena auto kuca, te da, nemaju vise ikakvih problema. On je jos u procjeni stete, s nekoliko kuca, neovisno o glavnom poslu, nije od jucer, veli, da su toliko bezobrazni postali, da sve prvotno pokusaju odbiti, pa onda sve prodje.

Da su osiguravajuca drustva na takve niske grane pali ponasanjem, stvari koje rade kod isplate, da mu je tesko sve opisivati. I ne mijenja puno "bonitet" ili cuvenje imena kuce. Kad prica sa sefovima tih osiguranja, vele - ma znamo da cemo izgubiti, ali, neki se nece zaliti. Veli da je smrt za male lokalne lakirere koji se nisu umrezili, jer da vec kod nekoliko epizoda nemogucnosti naplate, polako vodi na zatvaranje butige.

Pa se vi cudite zasto se prave grbavi kod Mazdine boje. Meni je Generali, tri tjedna sutilo, da se covjek, koji je pocinio stetu, nije uopce pojavio. Bio sam u guzvi, vozio drugi auto i mislim, svaki dan, sutra, sutra, javit ce mi. Da nisam zvao, pa kasnije policiju angazirao, pitanje kad bi me uopce zvali.


..
Visage je offline   Reply With Quote