View Single Post
Staro 12.12.2022., 08:26   #2491
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Evo, napokon prošao God of War: Ragnarok. Nije sve 100%, imam još par challenga u Muspelheimu i Gna trebam ubiti, rekao bi još 2-3 sata i sve će biti 100%.

Igrao sam na "Give me no Mercy" (no Odina i neke Berserkere nisam mogao na toj težini proći, pa sam spustio malo).

Završio visoki level 8, armori, oružja, rune i ostalo, sve na max (i dalje mislim da ne koristim dobar armor, ali jebiga, ne googla mi se).

Uglavnom, ispalo me oko 55h (realno bi rekao blizu 70 s ponavljanjima i smrtima). Moram priznati, sam sebi sam rekao da neću googlati ni jedan item, na kraju sam googlao 2 ili 3 samo, na što sam ponosan.

Igra na razini prve, meni možda i bolja.

Ima svega, stvarno svega za raditi, nekim normalnim igranjem par sati dnevno, mjesec dana se nakupi bez brige.

Berserkeri slični Valkyrama, neke sam uspio od prve, no one 3 u The Barrens, 5 sati se mrcvario, nikako. Uspijem glavnog nekako ubiti, no ostane mi 20% healtha i ova 2 sporedna me ubiju i tako u krug sigurno 30-40 puta.

Gna je isto druga priča, na "Give me no mercy" joj nisam uspio ni 50% HP još uvijek uzeti.

Danas ću još završiti Muspelheim do kraja, da i njega bacim na 100%, idem ubiti Gna-u ovaj tjedan i u četvrtak predajem igru dalje, do onda mora sve biti na 100%.

Netko tko voli challenge, Give me no mercy je brutalan (Give me GOW nisam ni probao).

10/10

EDIT: Evo, sve 100%. Godišnji iskorišten kako treba.

Svaki armor na lvl 9.
Sva 3 oružja level 9, svi spellovi level 9.
Freya, sve max.
Amulet max.
Svi svijetovi 100%, achivement Beyond Ragnarok dobiven.
11/10 igra na kraju, ono što mi je stvarno sada bila onako pljuska su ovi Challengi u Muspelheimu, ponavljaš 6 puta iste stvari... Mogli su tu malo više čelenđa napraviti, jer npr. "Kill elite while enemies are under 4" riješim za 20 sekundi.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 12.12.2022. u 15:22.
Mommistake je offline   Reply With Quote