View Single Post
Staro 11.12.2022., 17:29   #30
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,089
Već sam to napravio.

Prema ugovoru koji ste sklopili nakon promocije po kojoj iznos mjesečne naknade plaćate po cijeni od 1,00 kn, primjenjuje se kuponska promocija koja obuhvaća 10,00 kn popusta na internet uslugu, 15,00 kn na TV uslugu i 5,00 kn na telefon uslugu.

Obzirom da ste . godine isključili TV i telefon uslugu prestaje se primjenjivati popust na te usluge te ostaje 10,00 kn popusta na internet uslugu.

Sukladno tome cijena Super Internet paketa će iznositi 169,00 kn.

Dodatni MOZAIK popust možete ostvariti povezivanjem Vaše usluge u grupu sa uslugama koje koriste članovi Vaše obitelji ili prijatelji sukladno pravilima MOZAIK povezivanja. Povezivanjem usluga u MOZAIK možete ostvariti dodatni mjesečni popust na ugovoreni iznos mjesečne naknade:
- za 2 aktivne povezane usluge - popust 10 kn po svakoj usluzi
- za 3 aktivne povezane usluge - popust 20 kn po svakoj usluzi
- za 4 i više aktivnih povezanih usluga - popust 30 kn po svakoj usluzi.

Pravila za ostvarivanje popusta propisana su Uvjetima korištenja MOZAIK pogodnosti, koji su dostupni na www.a1.hr/uvjeti-koristenja.

Ukoliko niste zadovoljni pruženim rješenjem Povjerenstva za reklamacije potrošača A1 Hrvatska d.o.o., slobodni ste postupiti prema Pouci o pravnom lijeku te podnijeti zahtjev za rješavanje spora Hrvatskoj regulatornoj agenciji za mrežne djelatnosti.


Odgovor kad sam tražio snimke:
provjerom je utvrđeno da zbog proteka vremena ne raspolažemo snimkom razgovora iz travnja 2022. godine, stoga Vam iste nismo u mogućnosti dostaviti.
S obzirom na navedeno, nismo u mogućnosti udovoljiti Vašem zahtjevu za dostavom snimke razgovora.
Alfredo nr.3 je offline