View Single Post
Staro 07.12.2022., 11:44   #2524
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 922
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Pa ne kužiš zato što nije bitno jesi li doma ili nisi, poštar uopće nije ponijeo tvoj paket kad je krenuo u smjenu.
To što piše da nisi bio doma je samo formalnost, istu obavijest ćeš dobiti i na poslu.
Poštari su pretrpani i očito ne mogu nositi sve te pakete, ponese određen broj, a ostalo ostavi pa onda dijeli obavijesti.
Ista stvar se provlači već godinama.
Haha ovo je zanimljivo. Na poslu gdje radim nemamo sandučića ni ništa i stalno su vrata otvorena, baš me zanima kako bi to izgledalo da dođe poštar i kaže evo ti papirć ja nisam imao mjesta u kombiju za tvoj paket pa ga ti pokupi sutra u pošti
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Po meni je bolje rješenje da sad kad postoje paketomati počnu njih više forsirati i za te pakete/pisma s aliekspresa/ebaya.
Znači da ne ostavljaju paket u poslovnici nego u paketomatu i da ti jave porukom da te tamo čeka.
Prednost je što takvu pošiljku možeš pokupiti 0-24h, ne moraš čekati u pošti i gubiti vrijeme, a i ne moraš osobno podići, dovoljno je da daš nekome pin.
Ni u pošti ne moraš osobno dići. Ja redovno preuzimam pakete od cure kao i ona moje bez problema. Samo trebaš svoju osobnu dati, potpisati se i pitaju te u kakvom si srodstvu s tom osobom (muž, brat, prijatelj).

_____________________________
Prije 2 tjedna narucio SSD od 500gb s njuškala za 300kn, dogovorili se placanje pouzecem. Za par dana zove poštarica jesam kod kuće, reko jesam vidimo se i dolazi ona kaze 35kn, ja reko trebalo bi biti i jos 300kn, kaze ona meni pise 35kn, ja reko dobro moram se javit covjeku pa da vidim sta cemo s tim. Kaze ona nemoj nista HP odma po obradi pošiljke šalje novce onom koji prima, on će te novce dobiti. Uđem ja u stan provjerim šta to piše i stvarno piše vrijednost pošiljke 300kn, plaćanje pouzećem 300kn, njegov IBAN, i na onom bijelom papiriću ''za platit'' piše samo 35kn kolika je bila cijena dostave. Tak da hvala Hrvatskoj pošti za free SSD 5/5
dinos3 je offline   Reply With Quote