Citiraj:
Autor Matijac
Je li velika razlika između S22+ i S22 ultra? Najbitnija mi je kamera. Jedino radi čega se dvoumim je zakrivljeni ekran na ultri i nemogućnost stavljanja tempered glassa. Neka iskustva iz prve ruke kod upotrebe? Reviewe sam gledao i čitao. Ne igram igre, velim najbitnija kamera.
|
Za kameru ti ne znam reći kada nisam koristio 22+, ja bi rekao da je kamera na s22 ultri dobra. Što se tiče ekrana uzeo sam si osiguranje ekrana i baš me boli briga hoću li ga satrat ili ne.
Zaštitno staklo meni osobno nema nekog smisla. U firmi 90% ljudi sa tim staklima imaju razbijena stakla... i onda opet hodaju sa "razbijenim" telefonom

. Pa kad kupe novi skinu to staklo i tada netko drugi uživa u čitavom telefonu ili ga spreme nazad u kutiju.
