View Single Post
Staro 28.11.2022., 19:03   #135
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Imam Bosch ugradbenu perilicu (neki SVG model malo jaci) , sad je stara nekih 6 godina (nema vise garancije) i pocela je zezati.
Odradi program pranja (bilo koji, 45/60/70C) do kraja ALI ne izbaci vodu tj. odsvira svoje beepove da je zavrsilo pranje ali na dnu ostane sva ta prljava voda i na displayu (skriveni je) se nacrta ikonica pipe.

Sve sam prosao sto pise u uputama i raznim online idejama/savjetima kad je pipa u pitanju (i bosch video sma ogeldao) i nijedno od toga nije pomoglo u mom slucaju. Odvodno crijevo nije zastopano niti presavinuto, pumpa se cuje i propeler vrti normalno te nema nicega u tom djelu sto bi je stopalo, odvodni sifon je cist ko suza, izbacuje vodu kod svakog starta ali nece na krjau programa.

Onda nakon pranja moram rucno stavit kratki program da izbaci vodu i to izbaci odma vodu na pocetku pranja i jos izbaci to sto je ostalu nakon 15 min kolko traje kratki program...

Jasno mi je da cu morat zvati majstora ali pitam cisto iz znatizelje jel imao tko slicna iskustva/problem... ????

Thx
Može biti i pumpa. Moja je pred kraj radila 50/50, kad sam ju samostalno testirao direkt na 220v.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote