View Single Post
Staro 21.11.2022., 00:36   #19
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Pazite sto ovaj ima sve u sebi! Jesam li rekao sto ima? Ima sve platforme, sva retro racunala, strasno!

The "BEAST" Arcade Cabinet

1) 4 Player Arcade Cabinet
2) Arcade One
3) Custom Raspberry Pi Arcade Cabinet

@D00D,

sad sam se sjetio u Tuskancu je bila neka verzija PitStopa s volanom, samo jaaako bazicne grafike, te su formule vozile i kroz noc ili mrak.


Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Bo. Arkade u Crikvenici. Gazda je mislim mijenjao ploče u istim aparatima. Rekao bi da su to sve bile bootleg verzije.
Ako mene pitaš. Kasnije smo upogonili C64 kod mene.
Bas gledam arkadni muzej, kroz 90-te, kad kod nas ih vise nije bilo toliko, arkadni kabineti su sve recentniji bili naslovima u inozemstvu, posebno preko bare. Terminatori, Predatori, dugi nivoi i pomak grafike.

Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Druga tad tabačina, čak i u nas popularniji M.Kombat mi je bio tada nedrag, nekak pretjerano nakaradno nasilan s premračnim stylingom.
Za Mortal se prica da je isto bio nekakvo testiranje ispitanika. Da, jako nasilan,mada, prema danasnjim kriterijima, kamilica. Mortal je bio i cenzuriran u prvoj verziji, morali su nesto smeksati u prikazu zavrsnog masakra protivnika.

Mislim da sam na PS1 igrao zadnji put na rodjendanu prijatelja 90-tih. Te mi se cini, da igra ima gresku prolaska. Jesam li bio Cage? ili netko tko moze sto puta u sekundi, udariti protivnika stopalom po nozi. - ne znam vise.

Uglavnom, zaletis se do protivnika, te ga doslovno scipelaris po nozi, tako da mu ne das, da se pomakne. Mrtav je za cas. Posebno me razocarao gigantski imperator, s kojim se na kraju boris. Koga si lakse s'cipelario nego deset protivnika ranije

.
Visage je offline   Reply With Quote