Također, ako imaš mjesta za dva odvojena uređaja, izbjegavaj kombinaciju perilice/sušilice; jedino, ako nikako ne mogu dva uređaja, onda ajde,
Citiraj:
Autor Ziiky
Ako je ikako moguće izbjegavaj te kombinirane perilice ...
Preporuka za Electrolux seriju 6, perilica je 1-10kg, sušilica od 1-8kg. 5 godina gara (2+3 ili je 5 u komadu ... ne sjecam se točno) tihe, ne rondaju i rade svoj posao 2-3x na dan zadnje 2 godine.
Glede spojnog elementa kad sušilica stoji na perilici ... dal je to nužno? Ono, zbilja nužno i može li proči bez njega?
https://www.mall.hr/vezni-elementi-p...cenje-e4yhmkp3
Sušilica stoji vulgaris na perilici. Bio je plan renovirati kupatilo i izraditi ormar za perilicu\sušilicu gdje bi radna ploča u nastavku bila ujedno i noseca površina za sušilicu u tom njihovom ormaru\elementu ... Al kako to obicno biva, renoviranje je prolongirano i zadržala se vulgaris postavka zadnje 2 godine 🙄
|
Može slobodno bez vezivnog elementa, s vezivnim elementom je to sigurnije, recimo od toga da se netko objesi o vrata sušilice kad je ista na perilici. Znam da sušilice od gorenja dolaze s gumenim vakum nogicama radi postavljanja na periliciu, ne znam za ostale.