View Single Post
Staro 15.11.2022., 21:46   #17
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,024
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
E' vidis, bas tako je koncipirana podmornica, poput motora. Jasno, puno sire sjediste, zatvoreno unutar kabine, ali koncepijom jako slicno, sjedalo, kontrola, ekran. Isti kut, isti nacin, samo drugacija igra.



Moram priznati, da nisam znao. Upoznao sam je na ZX-u i C64-ki. I jel po sjecanju, istog redosljeda nivoa kao na ZX/C64/CPC? Bas me zanima vidjeti kako izgleda na arkadi u grafickom smislu i zvukom.



Kad sam stavio poveznicu na C64 verziju, upravo me sjetila, koliko je scrolanje, te sama grafika bila ljepsa na ZX verziji!

C64 , jasno, pere pod sa Synth/zvuka stranom zvuka. ZX je usporedbom autistican zvukom u samoj igri, gdje osim genercikih piezoidnih beepova, nema ista. Ai jednostavno je preciznija grafika. Pixel "cevapi" na C64 katkad idu na zivce kad se sjetim

Frajer ga na videu prolazi kao je POKE-irao besmrtnost, ali zbilja rutinski prolazi. Kao sto i danas mogu proci Defender of the Crown ili Minera, ali da, GnG je bila zmijolika, em zombiji, em pticurine, pa onaj nesretni demon koji leti pred kraj nivoa, sto puta te upropasti, pa te demotivira da ides dalje.

Na kojoj si ga platformi igrao?
Bo. Arkade u Crikvenici. Gazda je mislim mijenjao ploče u istim aparatima. Rekao bi da su to sve bile bootleg verzije.
Ako mene pitaš.
Kasnije smo upogonili C64 kod mene.
Ko se sjeća preteče/kopije SuperMaria, Gianna sisters?
Ili CJ in the USA? - > ovo je kružila original kazeta među frendovima, jedini original za C64, sve drugo su bile kopije kazeta sa više igara, upitne upotrebljivosti.
I ne sjećam se više na čemu smo Bomber Jack igrali.
Radi financija su mene i moju ekipu zaobišle rane 286/386/486 mašine.
I sjećam se Amige koja je po ljeti dolazila iz ZG s nekim frendovima, ali ljeto...
Jedan frend je dobio nakon toga neki nintendo sa Street Figter2.
Poslije se taj krug ljudi osuo i krenule pubertetske muke
Igrat sam se nastavio tek sa prvim PC-em, P4 Northwood na 2.4, Abit Ti4200 s onom nekom turbinom na sebi, i Morronwind
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 15.11.2022. u 21:57.
Pomo je offline   Reply With Quote