View Single Post
Staro 15.11.2022., 11:18   #11
D00D
Premium
 
Datum registracije: Jun 2020
Lokacija: Zg
Postovi: 225
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
kaj nisu bile neke arkadne igre na domu sportova na 1 katu iznad bazena ?
Jesu, da, jedan od vecih arcade centara u Zg. Kabineti i stolovi za biljar. Sjecam se gore TMNT (u 2p kabinetu a igra je za 4 pa se moglo igrati samo Leo i Raph jer igra nema char select), SF2CE, AvP, neki avion u kabinetu s joystickom (Afterburner?) i jos bar toliko igara ali ne sjecam se tocno kojih.

Par godina ranije dok na katu nije bilo niceg, dolje u prizemlju kraj stepenica je bio kafic s Moonwalkerom, OutRun i Rastan 2, znaci samo Sega.

Drugi veci centar je bio kod Tuskanca kao sto je Visage spomenuo. Puno kabineta, specificno se sjecam Final Fight, Insector X i neke Atari igre s roniocima kojoj cu morat otkrit ime.

Bilo je jos toga, moj kvart je centar-zapad pa se sjecam jos par mjesta.

Na Ilici negdje oko Keglica su imali Operation Wolf kabinet s onim uzijem, Haunted Castle (arcade Castlevania), Golden Axe, Toki, Silkworm.

U podrumu Cibone jos jedan SF2CE, Captain Commando, Silent Dragon.

Malo mjesto na pocetku Bosanske ulice iznad Ilice je imalo podmornicu sa specijalnim kontrolama ali ne Periscope nego Battle Shark. Uz to i Snow Bros.

Sjecam se jos igara ali ne znam gdje da ih smjestim, ipak je bilo davno. Neke su bile u vec spomenutim mjestima, neke u videotekama ili kaficima. Super Pang, Cadash, Double Dragon, Cabal, Blood Bros, hrpa shmupova kojima ne znam ime...
D00D je offline   Reply With Quote