View Single Post
Staro 13.11.2022., 10:27   #415
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,023
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Da, sve to što si napisao možeš sa bilo kojim od ta 2 sticka. Za Kodi ćeš vjerojatno trebat odnekuda share-at filmove/serije preko Sambe ako misliš gledat svoje downloadane materijale.
Osim njih, možeš pogledati i Mi Box S. Ja koristim njega a Fire stick 4k držim u rezervi ako Mi Box crkne.
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ako niš drugo ima čisti android tv bez bloatvarea sa google playstore, a ne fire os koji ima neznam kakav store i aplikacije se neke treba sideloadat (mogu se i na mibox sideloadat, al realno nema potrebe osim mozda smarttubenext za youtube bez reklama). mibox ima usb a firestick nema, moze se rjesit hubom ako je potrebno, al je dodatni trosak i mibox podrzava chromecast a firestick ne. Eto from the top of my head...
E sad mibox nije dobio OS update vec preko godinu dana, i zapeo je na androidu 10 (playstore i aplikacije se uredno i redovito updejtaju doduse), neznam dal planiraju izbacit neku noviju verziju (znam da ima mistick 4k koji je noviji, al njega ne gledam ko nasljednika miboxa...).
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Imam oba, i takodjer Firestick stoji u ladici ��

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Osim ovoga za manjak play store i bloatware što je kolega gore napisao, kod mene je glavni nedostatak to što nemam onaj hebeni USB OTG kabel za spojit Fire stick žičanu kao što imam spojen mi box. Imam Ugreen LAN adapter za to.
Ok, nagovorili ste me Kupio sam mu Mi Box S 4K, jučer ga stavio u pogon, radi super zasad. Kodi, HBO Max i Netflix. Ništa drugo mu ne treba.

TV je Hisense B7500 i radi 4K na HBO i NF, DolbyVision, sve ok. Njegov podržava HDCP 2.2
U biti nisam siguran za DV jer kad na TV-u pogledam "info o signalu" piše HDR, ne piše DV, ne znam treba li pisati koji točno standard se koristi ili je HDR oznaka za sve.

Zadnje izmijenjeno od: SPLiFF. 13.11.2022. u 10:39.
SPLiFF je offline   Reply With Quote