View Single Post
Staro 09.11.2022., 22:32   #878
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 444
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Uzmes si 1mj i sam prosudis
Nekome dobro neko ne
Nemozes svih 100 baba zadovoljit.
cini se kao najbolja ideja, definitivno.

za babe, dobro kazes

Citiraj:
Autor lux3320 Pregled postova
i pružatelji su korisnici, tako da..

u početku sam koristio kodi, ali previše je tamo zazancije naspram ovoga da kupiš listu posebno. tj. miran si ako lista koju uzmeš je dobra
iptv sa tih buildova na kodi-u nije bio baš stabilan (posebno ako gledaš utakmice uživo). a i navlačanja sa videotekom, da li ima da streama sa torrenta, ovo ono, addon ne radi, pa slaži 2. addon, pa titlove traži, itd.. toga ovdje nema
problem kod iptv-a na kodi-u preko tih buildova je taj što to gleda xy ljudi i server je preopterećen, pa su kanali nestabilni

najbolje ti je uzet posebno listu, kupiš tivimate i gledaš preko njega
a da, sta se KODI-ja tice mogu ga pohvalit s obzirom da se radi o besplatnom sutavu (bar koji sam ja koristio) , ALI sukladno s time nije radio 100% vremena, to je taj problem koji zelim, tj planiram zaobici, pa istrazujem u vasim iskustvima dali IPTV nudi takvo iskustvo, uz naravno neku razumnu cijenu.


Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
do sad nisam naletio da netko ima nekakve "pakete" programa, uglavnom je to sistem platiš xy novaca i deri sve što vidiš

stabilnost - ima svega, nekad je do tebe, nekad do njega, nekad do svega onoga što je između tebe i njega... serveri su po vani a vjerovatno znaš što sve može poć po zlu da ti zeza stream, no to su kratkotrajni ispadi a skoro uvijek imaš i rezervni stream ili isti stream ali drugi jezik komentatora

ove testove od 24 sata ili čak 48 možeš zanemarit, po meni je to čisto informativni test da vidiš koje kanale ima, ali manje-više svi imaju iste kanale, posebno ovo što nas zanima sa naših prostora. rijetko koji će ti dati test na 7 dana. jedini pravi test je uzet listu na mjesec dana, tek tu možeš vidjet pravu stabilnost u svim uvjetima - vikend, opterećenost interneta i međunarodnih veza, nekakav jači sportski događaj.....

cijena? a neću sad pisat konkretno od-do, ali ajmo reći da cijenu jednog od najskupljih iptv-a popijem na kavama za 3 dana...
dobro kazes, ovi testovi od par dana mogu dati poprilicno nerealnu sliku, definitivno cu morat testirat na ipak nesto duzi period.

ovisi di pijes kavu, ja sam neki dan, platio vise od 15 E
lord051 je offline   Reply With Quote