Tema: Automobili
View Single Post
Staro 07.10.2022., 19:19   #63703
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Tocno, unutarnji i vanjski rub jednako trpe, ali na vanjskom se dogadjaju ova ostecenja (barem na mom autu). Nisam spomenuo, svake godine kod rotacije radim i špur.

Iskreno, nekako sam ocekivao da bi mogle trajati bar malo duze (vremenski, ne kilometrazom). Jbga, to je cjelogodisnja, moras bitu spreman na taj kompromis i ne volim stediti na gumama.

Ps: i dalje furam lance zimi, jbga, zlu ne trebalo.


Na bolje, jasno mislim, sve je bolje od onih raspadnutih.

Ne bih znao gdje im je granica za kisne uvjete, stvarno ne volim ganjati po kisi jer je guma nesto sira od svega sto sam dosad vozio i ne zelim testirati akvaplaning.
Mislio sam da ne uspoređujemo sa onim raspalima... to bi osjetio bolje valjda i da si Minervu stavio...

Nadao sam se da se nekako sjećaš kakve su one bile ko nove... ja sam imao na jednom autu CC i na jednom CC+ i imao sam subjektivni dojam da je CC+ lošiji po kiši, ali nisu isti auti, a i mišljenje mi je biased, placebo efekt, jer sam pročitao da bi trebale bit lošije.
Elven je offline   Reply With Quote