View Single Post
Staro 26.09.2022., 20:30   #16506
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,000



Osim ako drugi porodjaj u jednoj epizodi i sto je princeza rodila vec tri sina od prosle epizode nije nesto super. Za sada sve epizode su u trendu da su zenski likovi glavni a muski samo statisti, ukljucujuci i kralja. I to ne bi bio problem da su ti zenski likovi stvarno jaki kao sto je to bila Cersei Lannister i kasnije Daenerys Targaryen. Ni nova, starija Rhaenyra Targaryen mi nije nista bolja. Nit glumom, nit ulogom. Evo i suza na kraju...




Pa Daemon je suprotnost takvim likovima, doslovno gazi preko ženskih likova.
Pa onda Larys Strong kao devijantan opasan lik iz sjene...


-->
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ajd vama kojima je super HoD, jel mozete napisato zbog cega? Vidim i ocijene na IMDB su visoke. Evo gledam 6 epizodu i meni dosadno do bola...




Osim ako drugi porodjaj u jednoj epizodi i sto je princeza rodila vec tri sina od prosle epizode nije nesto super. Za sada sve epizode su u trendu da su zenski likovi glavni a muski samo statisti, ukljucujuci i kralja. I to ne bi bio problem da su ti zenski likovi stvarno jaki kao sto je to bila Cersei Lannister i kasnije Daenerys Targaryen. Ni nova, starija Rhaenyra Targaryen mi nije nista bolja. Nit glumom, nit ulogom. Evo i suza na kraju...




Pa Daemon je suprotnost takvim likovima, doslovno gazi preko ženskih likova.
Pa onda Larys Strong kao devijantan opasan lik iz sjene...


Mladenxy je offline   Reply With Quote