Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.09.2022., 18:57   #63386
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,680
Ne možeš to drugačije riješiti nego kaznama i educiranim narodom.

U Londonu se vozim bez stresa. Sat vremena vožnje na posao, radni dan gdje se vozim od klijenta do klijenta i sat vremena doma s posla mi prođe ful brzo jer se kaznama i društvenom odgovornošću stvorila prometna kultura.

Ako divljaš i nekim čudom te ne ulovi kamera, prijavit će te prolaznik. I za razliku od HR gdje se to gleda s prijezirom da si druker, ovdje se potiče. Gdje god dođeš…parole “see it, say it, sorted”.

Nisam vjerovao da se išta poduzima dok nisam popizdio na idiota koji mi vikendom s Lamborghinijem uleti u pješačku zonu pred zgradom i onda se naslikava i turira tako da cijeli kvart odzvanja. Poslao snimku policiji na Instagram. Pitali me za registraciju i zahvalili se.
Nije ga bilo dva tjedna, pojavio se odjednom opet, pa je policija dobila još jednu snimku. Sad ga nema već mjesec dana.

Možete se zgražati nad ovim nesrećama koliko hoćete, ali dok ljudi ne izvade glave iz guzice i krenu nešto poduzimati, i dalje će se lokalni krkani ponašati kako se ponašaju, jer znaju da ljudi odmahnu rukom i to je sve
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote